Отзывы

Відгук КП «Київський метрополітен» по якості розробки, виробництва та введення у експлуатацію систем телемеханіки ЧП НВП «Промекс» для електромеханічної служби

Електромеханічна служба КП «Київський метрополітен» має майже десятилітній досвід творчої співпраці з НВП «Промекс». Сумісні роботи служби з НВП «Промекс» були розпочаті після аналізу системи телемеханіки на базі ІУТК «Граніт», яка була встановлена у службі електропостачання Святошино-Броварської лінії. Переконавшись у високій надійності роботи системи телемеханіки, електромеханічна служба запропонувала НВП «Промекс» перейти на виконання контрольованих пунктів по розосередженій схемі.
Перший досвід роботи нової системи телемеханіки служба отримала при введенні у експлуатацію ІУТК «Граніт-мікро» на ст. «Червоний хутір». Фахівці служби переконались у високій надійності та завадозахисті системи, а також у сприйняті розробниками систем телемеханіки НВП «Промекс» зауважень, пропозицій користувачів. Жодне прохання фахівців служби не залишалося без уваги розробників. Творче співробітництво дозволило службі самостійно не тільки супроводжувати систему у роботі, а й змінювати конфігурацію, масштаб та об’єм інформації.
Зі своєї сторони, розробники НВП «Промекс» ввели у систему деякі новації, які були запропоновані фахівцями метрополітену. Наприклад, у блоки проміжних реле був введений режим контролю готовності до передачі команд управління, що дозволило виявляти та виправляти несправності до моменту подачі команди. В розробці нового принципу тестування каналів ТС, що введений у ІУТК «Граніт-мікро», також е частка творчості фахівців метрополітену.
Таке співробітництво виробників та користувачів є запорукою подальшої успішної співпраці служби з НВП «Промекс» у введенні в роботу сучасних систем телемеханіки.
Начальник служби О.О.Мітрофанов
Начальник лабораторії телемеханіки  А.М. Сафронов
03.07.2012

I.C.S. Red Union Fenosa S.A.
gasNatural  fenosa

ЧП НПП «Промэкс» в г. Житомир является нашим партнёром в энергетике в области телемеханики, передачи данных и специализированного программного обеспечения с 2001 года.
За это время ЧП НПП «Промэкс» показал свою способность с полной ответственностью и высоким профессионализмом подходить к поставленным задачам по изготовлению оборудования, выполнению проектных заданий, монтажных работ, созданию узкоспециализированного программного обеспечения и комплексов аппаратно- программных средств SCADA.
Наиболее значимыми проектами реализованными совместно с ЧП НПП «Промэкс» являются:
1. Реализация аппаратно-программного комплекса SCADA на базе существующих аппаратных средств телекомплекса «Гранит» 3 поколения в диспетчерском управлении компании. 2001 год.
2. Организация передачи телемеханических данных о состoянии оборудования на подстанции «Heres» компании в секторе Центр с использованием КП-ИУТК «Гранит-микро» через спутниковый канал связи в SCADA Sinaut Spectrum производителя Siemens в центральную диспетчерскую в Мадриде, Испания и как следствие победа в конкурсе на поставку оборудования по критериям цена качество.
3. Оснащение с нуля подстанций ЦРП 35/10 kV секторов Центра и Юга компании КП-ИУТК «Гранит-микро» телемеханикой последнего 4 поколения. Установлено более 50 КП-ИУТК «Гранит-микро».
4. Переоснащение подстанций ЦРП-110/10/6 kV, РП-10/6 kV сектора Кишинёв и муниципий оборудованием КП-ИУТК «Гранит-микро» 4 поколения. Установлено более 70 КП «Гранит-микро».
5.Организация обмена данными между телекомплексами ИУТК «Гранит-микро» ГП Молдэлектрика (системный оператор Молдовы) и компанией через аппаратные средства «Гранит-микро» по GSM каналу.
6. Реализация системы OHK РЗА - объединения в единую сеть всех микропроцессорных терминалов Релейной Защиты компании с использованием в качестве шлюза КП «Гранит-микро». В сеть включено более 500 микропроцессорных терминалов различных мировых производителей и 80 КП «Гранит-микро».
7. Реализована передача данных и управление секционирующими выключателями 6- 10 kV высоковольтных линий всех секторов компании с использованием КП-ИУТК «Гранит-микро» со связью по GSM каналу. Установлено более 80 КП «Гранит-микро».
Рекомендуем ЧП НПП «Промэкс» как надёжного и стабильного делового партнёра.
Ответственный по Релейной Защите и Телемеханике   А.В.Маренчук

06.06.2016

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» структурний підрозділ «Служба електропостачання»

Співпраця СП «Служба електропостачання» КП «Київський метрополітен» та ПП «НВП «Промекс» почалась в 1993 році, коли на Святошинсько - Броварській лінії метрополітену (далі - СБЛ) була успішно введена в експлуатацію система телемеханіки об'єктами електропостачання ТК «Граніт». Нова, на той час, система одразу показала ряд переваг перед існуючою на Куренівсько-Червоноармійській лінії (далі - КЧЛ) та Сирецько - Печерській лінії (далі - СПЛ) системою ВРТФ-3: зручність та швидкість телеуправління, наявність телевимірювань одночасно по всіх об'єктах, можливість побудови графіків телевимірювань, наявність ретроспективи подій та інше.
За роки експлуатації система ТМ «Граніт» зарекомендувала себе як одна з досконалих та надійних систем телемеханіки. Вона зручна в управлінні телемеханічними об'єктами, в обслуговуванні на апаратно-технічному рівні. За весь цей час ПП «НВП «Промекс» надійно забезпечувало технічний супровід системи, виконувало гарантійні та сервісні ремонти складових частин, проводило навчання обслуговуючого персоналу.
В 2010 році було проведено капітальний ремонт диспетчерського пункту оновленням ТК «Граніт» до рівня ІУТК «Граніт-мікро». Поступово виконується капітальний ремонт контрольованих пунктів ТК «Граніт» на СТП СБЛ.
В 2016 році успішно проведена реконструкція енергодиспетчерського пункту СПЛ з переходом під управління ІУТК «Граніт-мікро» контрольованих пунктів з різними системами телемеханіки (ТМ ВРТФ-3, ТМ «KОTC», ТМ «Граніт-мікро»).
Сьогодні під управлінням ІУТК «Граніт-мікро» знаходиться 16 об'єктів електропостачання на СБЛ та 21 - на СПЛ. Завдяки співпраці з ПП «НВП «Промекс» в службі електропостачання є фахівці спроможні самостійно забезпечити кваліфіковане технічне обслуговування та ремонт обладнання ІУТК «Граніт-мікро».
Служба електропостачання зацікавлена в подальшій співпраці з ПП «НВП «Промекс», враховуючи необхідністю переходу на єдину систему телемеханіки енергетичного господарства метрополітену з метою оптимізації виробництва.
З повагою Начальник  М.В. Козленко

06.06.2016

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»
Відгук про співпрацю з підрядним підприємством НВП «Промекс»

Ще з 80-90 років розпочались плідні відносини з Житомирським підприємством ВО "Промавтоматика", що випускало телемеханіку «Граніт-м». Дана телемеханіка зарекомендувала себе як надійна, довговічна та функціональна.
На початку 2000 років у товариства виникла необхідність реконструкції комплексу телемеханіки і наші підрядники НВП «Промекс» (правонаступники ВО "Промавтоматика") запропонували нам більш сучасну версію свого виробу «Граніт-мікро». Вже на той час нам було запропоновано не лише телемеханізація окремих об'єктів, але і об'єднання окремих ланок телемеханіки в єдиний телекомплекс, який дозволив би вивести управління та збір телеметрії з підстанцій на більш високий рівень.
Починаючи з 2002 року товариство будує систему телемеханіки підстанцій на основі апаратури "Граніт-мікро".
На даний час телекомплекс «Граніт-мікро» експлуатується в п'ятнадцятьох РЕМ-ах компанії (123 підстанції) з шістнадцяти. Застосування однотипної апаратури та наявність ремонтної бази у НВП «Промекс» дозволяє зменшити експлуатаційні витрати на обслуговування телекомплексу. В НВП «Промекс» ведуться роботи по побудові верхнього рівня телемеханіки з можливістю WEB доступу до статистичної інформації. Даний комплекс телемеханіки ефективно працює з різними каналами зв'язку. На даний момент для забезпечення зв'язком телемеханіки використовуються: ВЧ, G5M (GPRS), Радіомодемні канапи та комп'ютерна мережа.
Також хочеться відзначити уважне ставлення до наших запитів, оперативність надання консультацій і пояснень щодо використання як апаратури "Граніт-мікро" в цілому, так і окремих її складових. Представники підприємства активно надають консультації та вносять зміни щодо власного програмного забезпечення (тестових і постійних розробок) так і особливостей роботи обладнання (налаштування для певних задач і особливих умов експлуатації).
Робота існуючого телекомплексу «Граніт-мікро» зарекомендувала себе з позитивної сторони зручністю та безпекою обслуговування обладнання, що встановлюється на підстанціях з можливістю його масштабування та інформативним, зрозумілим і дружнім інтерфейсом АРМ-у диспетчера та його своєчасною адаптацією до сучасних систем Windows. Отже, НВП «Промекс» випускає сучасну, надійну, високоінтелектуальну продукцію, постійно займається її модернізацією і підтримкою та при цьому дотримується прийнятної цінової політики.
Висловлюємо подяку колективу НВП «Промекс» і особисто Директору НВП "Промекс" - Андрієнко Тетяні Василівні, за багатолітню плідну співпрацю і бажаємо подальшого розвитку і процвітання.
Начальник Департаменту ІТіТ  Кучер А.О.
06.06. 2016р.